Suada Consult Danışmanlık Turizm Anonim Şirketi


Avrupa’nın önde gelen danışmanlık şirketlerinden olan firmamız, kurulduğu günden itibaren faaliyette bulunduğu Avrupa oturum kartı ve Avrupa vizeleri danışmanlık sektöründe kurumsal kimlik çatısı altında ve danışan memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden aralıksız olarak hizmetlerine devam etmektedir. Yüksek başarı oranı ile kurumsal ve bireysel danışanlarımızın vizelerini, oturum kartlarını ya da şirket taşımalar ile direk Avrupa şirketleri kuruluş izinlerini almaya ve müşterilerinin seyahatlerini planlamaya devam etmektedir.Profesyonel ve tecrübeli uzmanlarıyla çalışmakta ve Avrupa çapında birçok alanda başarılı etkin danışmanlık gerçekleştiren Suada Danışmanlık, estetik ve fonksiyonel çözümlerle, ortaya koyduğu özgün danışmanlık projeleriyle standartları sürekli yukarı taşımaya devam etmektedir. Kurumsal ve bireysel düzeyde yüksek hizmet kalitesiyle şirketlere ve bireylere maddi kazanç ve zaman tasarrufu sağlamayı hedef edinen firmamız, yeniliklerin takipçisi olarak Avrupa’daki tüm kanunları dikkate alarak çalışmakta ve aynı özenle tüm başvurulara aynı dikkat ve disiplinle yaklaşarak işleri çözümlemektedir. Etkin ve en uygun fiyat politikası ve organizasyon kabiliyeti ile her zaman bir adım öne çıkar. Kaliteli hizmet anlayışı ile gerek merkez ofiste gerekse tüm Türkiye’de ve Asya Ülkelerindeki partnerlerimiz ile çalışmalarımızı sürdürmeyi ve müşterilerimizi Avrupa’da yaşayarak Türkiye’yi kıskanmalarını teşvik ediyoruz.


Hizmet Alanları

Suada Şirketler Grubu olarak bir çok farklı sektörde hizmet verdiğimiz şirketlere öncülük etmekteyiz!

DANIŞMANLIK

İlk atacağınız adım olan oturum alma süreci ve şirket işleri ile ilgili danışanlarımızla A'dan Z'ye destek almaya başladığınız ilk aşamadır.

FİNANS

Dünya'nın öncü sektörlerinden biri olan Finans sektöründe SuAda Finans olarak şirketlerimize liderlik etmekteyiz.

GAYRİMENKUL&EMLAK

Özellikle Bulgaristan, Yunanistan, Hollanda ve Türkiye çapında gayrimenkul sektöründe çalıştığımız ülkelerin en geniş portföyüne sahibiz.

TİCARET

Hızla gelişen ve zamanla Dünya'nın en büyük ticaret hacimlerinde baş rolü oynayan Trade sektöründe varlığımızı sürdürmekteyiz.Elektronik Nargile ile Avrupa’nın heryerine ulaşan lojistik ağımızla tek bir sipariş uzağınızdayız.

Erdem Uçkaç

Founder & CEO

Bize Ulaşın


İletişim

Avrupa Merkez Ofis

Türkiye Merkez Ofis